PAGALBA / DUK

Visi „BRITA“ filtrai pasižymi dideliu filtravimo našumu, veiksmingai mažindami keletą rūšių medžiagų, kurios kenkia skoniui ir kvapui, pvz., chloro. Be to „BRITA“ filtrus lengva įdėti, paruošti ir laikyti.

 

Kasetė „BRITA MAXTRA+“:

Naujoviška kasetė „BRITA MAXTRA+“ iki 4 savaičių tiekia 150 litrų šviežio filtruoto vandens. Jos jonų mainų masė mažina tiek karbonatinį kietumą (kalkių nuosėdas), tiek metalų, pvz., vario ir švino, kiekį. Aktyvintosios anglys sumažina dalelių, kurios gali pakenkti skoniui, pvz., chloro ir jo junginių (kai jų yra).

 

„BRITA MicroDisc“:

Kompaktiški ir galingi „BRITA MicroDisc“ gali išfiltruoti iki 150 litrų vandens ir jų užtenka iki 4 savaičių. Jo savybė „ActivSelect“ sulaiko nepageidaujamus elementus, kurie kenkia vandens skoniui, pvz., chlorą, bet praleidžia mineralus, pvz., kalcį ir magnį.

Tiek „BRITA MAXTRA+“ tiek „MicroDisc“ filtrai sukurti taip, kad būtų galima įdėti greitai ir paprastai.

 

Kasetė „BRITA MAXTRA+“:

Tiesiog pripilkite ąsotį ar dubenį vandens. Įmerkite kasetę „BRITA MAXTRA+“ į šaltą vandenį ir lengvai papurtykite, kad pasišalintų oro burbulai. Įstatykite kasetę į ąsočio piltuvą ir du kartus praleiskite vandenį pro filtrą. Pirmuosius du litrus išpilkite ir jau galite naudotis „BRITA“ filtru.

 

„BRITA MicroDisc“:

Prieš pirmą kartą naudodami „MicroDisc“, pakiškite jį po tekančiu vandeniu ir maždaug 30 sekundžių pirštais lengvai pakrapštykite abi puses. Taip lengvai pašalinamos visos palaidos anglies dulkės, kurių gali pasitaikyti.

„BRITA“ vandens indus geriausia laikyti vėsiai, pavyzdžiui, šaldytuve. Taip pat turite pasirūpinti, kad indas nestovėtų tiesioginėje saulės šviesoje ir jame esantį vandenį reikėtų išgerti per vieną dieną.

Ne. „BRITA“ vandens filtro sistemos skirtos tik vandentiekio vandeniui iš čiaupo arba vandeniui iš privačių šaltinių, kurie yra patvirtinti kaip saugūs gerti.

Kasetės „MAXTRA+“ galiojimo laikas priklauso nuo vietinio vandens kokybės, pvz., vandens kietumo. Vietovėse, kur vanduo kietas (pirmiausia pagal karbonatinio kietumo rodiklį nuo 12° iki 14,5°, Vokietijos kietumo laipsnis), kasetė „BRITA MAXTRA+“ išfiltruoja iki 150 litrų vandens. Norėdami užtikrinti optimalų funkcionalumą, kasetę „BRITA MAXTRA+“ keiskite kas 4 savaites. Kad primintų apie kitą kasetės keitimą, „BRITA“ vandens filtravimo ąsotis turi kasetės keitimo indikatorių.

Naudojantis optimaliai, paprastai „MicroDisc“ reikėtų keisti kas keturias savaites. Norint tai užtikrinti, daugelyje „BRITA“ gaminių yra įtaisytas patogus elektroninis indikatorius, stebintis filtro naudojimo laiką ir pranešantis, kada būtina jį pakeisti.

Visos „BRITA“ filtravimo sistemos padeda gerokai sumažinti plastikinių butelių vartojimą. Dėl gero perdirbamumo „BRITA“ komponentai tvariai prisideda prie aplinkos tausojimo.

Tinkamai laikant visos „BRITA“ kasetės tinkamos naudoti keletą metų. Tinkamos laikymo sąlygos yra temperatūra nuo 1 °C iki 50 °C, jokios tiesioginės saulės šviesos ar karščio poveikio, kasetė laikoma hermetiškai gamintojo pakuotėje.

„fill&serve Mind“ ir „fill&go Vital“ galima plauti indaplovėje iki 50 °C temperatūroje. Juos galima plauti ir rankomis, šiltu muilinu vandeniu ir kempine. „fill&enjoy Fun“ galima valyti tik rankomis, šaltu ir drungnu vandeniu. Turėkite omenyje, kad dangtelyje esančio „BRITA Memo“ negalima plauti indaplovėje ir jis negali ilgesnį laiką būti veikiamas vandens. Kad nepakistų spalva, niekada nepilkite lengvai dažančių skysčių ir sulčių. Daugiau informacijos skaitykite instrukcijoje.

Filtruotą vandenį geriausia išgerti per vieną dieną. Jei ketinate ilgesnį laiką nesinaudoti „BRITA“ vandens filtru (pvz.: kol atostogaujate), „BRITA“ rekomenduoja išimti filtravimo kasetę „MAXTRA+“, išpilti ąsotyje esantį vandenį ir kasetę laisvai įdėti atgal.

„BRITA“ siūlo atsargines dalis savo gaminiams (jeigu turima). Daugiau informacijos kreipkitės į „BRITA“ atstovą.

Taip, turėdami praktiškąjį „fill&go Vital“, filtruotu „BRITA“ vandeniu galite mėgautis bet kur. Tiesiog pripilkite vandens iš čiaupo ir gerkite!

Naujojo ir patobulinto aktyvintųjų anglių filtro „MicroDisc“, skirto naudoti su „BRITA fill&go Vital“, užtenka 4 savaitėms.

Be abejo, kadangi vienas „BRITA“ filtras gali perfiltruoti 150 litrų vandens arba 300 puslitrinių vandens butelių.

„fill&go Vital“ yra jautri ir tvari alternatyva plastikiniams buteliams ir padeda sumažinti jų naudojimą. O tai yra naudinga aplinkybė tiek Jūsų piniginei, tiek aplinkai.

Geriamoji gertuvė pagaminta iš aukštos kokybės sintetinės medžiagos be BPA ir Vokietijos techninės patikros instituto yra sertifikuota kaip tinkama maisto gamybai.

Taip, visus „BRITA fill&go Vital“ komponentus galima plauti indaplovėje.

Geriamieji buteliai siūlomi keturių madingų spalvų: rožinės, mėlynos, gelsvai žalsvos ir violetinės.

Naujoviškas aktyvintųjų anglių filtras sumažina teršalų, kurie gali pabloginti geriamojo vandens kvapą ar skonį. Tokie mineralai kaip kalcis ir magnis pro filtrą pereina.

Vandens gertuvėje „fill&go Vital“ gali tilpti iki 600 ml vandens.

Prieš pirmą kartą naudodami grafiną su vandens filtru „fill&serve Mind“ išplaukite jį švelniu valikliu. Grafiną su vandens filtru „fill&serve Mind“ reguliariai plaukite rankomis arba indaplovėje (maks. 50 °C). Pastaba. Dangtelyje esančio „BRITA Memo“ indaplovėje plauti negalima.

„fill&serve Mind“ yra skirtas vandens iš čiaupo skoniui pagerinti ruošiant šaltus gėrimus. Filtruotą vandenį saugu naudoti karštiems gėrimams ruošti, tačiau jis neapsaugo Jūsų prietaisų nuo kalkių nuosėdų.

Paspaudę mygtuką „Start“ ant dangtelio palaikykite, kol ekranėlyje atsiras visos keturios juostelės ir du kartus sumirksės. Dabar „BRITA Memo“ aktyvintas. Kad „Memo“ veikia, rodo ekrano dešiniajame apatiniame kampe mirksintis taškas. Kiekvieną savaitę pradings po vieną juostelę, o ekrane likusios juostelės rodys likusį filtro naudojimo laiką. Atminkite pakeisti filtrą bent kas keturias savaites, kad „BRITA“ gaminys veiktų optimaliai ir laikytumėtės optimalių filtruojamo vandens higienos standartų.

Nesijaudinkite, dėl trinties pakuotėje ir filtruotame vandenyje gali atsirasti mažų anglies dalelių. Šios dalelės nekenkia sveikatai. Nurytos jos nedaro žalos žmogaus organizmui. Jeigu pastebėtumėte anglies dalelių, „BRITA“ rekomenduoja stropiai praplauti abi filtro „MicroDisc“ puses po tekančiu vandeniu.

„BRITA fill&serve Mind“ yra 290 mm aukščio ir 102 mm skersmens. Šiuolaikinė medžiaga pasižymi išskirtiniu skaidrumu, yra lengva ir atspari smūgiams. Inde iš viso telpa 1,3 litro vandens (piltuvo tūris yra 0,5 l), jis tokios konstrukcijos, kad lengvai tilptų į šaldytuvo dureles ir turi patogų indikatorių „BRITA Memo“, kuris stebi filtro disko naudojimo laiką.

Dėl galingos technologijos „ActivSelect“ naujasis „BRITA MicroDisc“ veiksmingai mažina skoniui kenkiančių dalelių kiekį, praleisdamas naudingus mineralus. Kiekvienas „MicroDisc“ pagamintas iš natūralios kokoso kevalų anglies ir turi milijonus miniatiūrinių akučių. Šiose akutėse įstringa ir nepraleidžiami nepageidaujami elementai. Taip kiekvienu filtravimu gaunamas švaresnis, skanesnis vanduo.