DAUGIAU IŠ „BRITA“ PASAULIO

„BRITA METER“ – KASKART IDEALIAI FILTRUOTO „BRITA“ VANDENS GARANTIJA.

Ąsotis „BRITA Elemaris“ – tai šiuolaikinio dizaino ir pažangios technologijos junginys, garantuojantis optimalią kokybę: tik šis aukščiausios klasės modelis turi išmanųjį indikatorių „BRITA Meter“, kuris trim skirtingais būdais (pagal vandens kiekį, vandens kietumą ir laiką) nustato, kada reikia keisti filtro kasetę, taip užtikrindamas, kad kaskart mėgausitės nuostabiu „BRITA“ filtruoto vandens skoniu. (Siūlomas juodos ir baltos spalvos.)

KUR ĮSIGYTI

FILTRUOTI VANDENĮ DAR NIEKADA NEATRODĖ TAIP ŠAUNU:
PASTELINIŲ ATSPALVIŲ „BRITA FILL&ENJOY MARELLA“.

Vandenį iš čiaupo paverskite šviežiai filtruotu „BRITA“ vandeniu! Pastelinių spalvų ąsočiai suteikia subtilų spalvos potėpį, ne pernelyg ryškų, kad galėtumėte kūrybiškai įvairiais būdais paderinti niuansus ir kontrastus!

  • Praktiškas užsifiksuojantis dangtelis, kad būtų lengva pripildyti 
  • Forminė rankena, už kurios patogu laikyti naudojant kasdien 
  • Integruotasis snapelio dangtelis, apsaugantis vandenį nuo bet kokių išorinių virtuvės ar namų aplinkos nešvarumų 
  • Yra „BRITA Memo“ – patikimai rodantis, kada laikas pakeisti kasetę.

 

KUR ĮSIGYTI

VISKAS PRIKLAUSO NUO SKONIO.

„BRITA“ ypač daug dėmesio skiria skoniui. Naudodami „BRITA“ filtruotą vandenį maistui gaminti ir karštiems bei šaltiems gėrimams ruošti iš tiesų galite pajusti skirtumą. Mūsų filtrai sumažina skoniui ir kvapui kenkiančių vandenyje iš čiaupo esančių medžiagų, tokių kaip chloras, kiekį, bet praleidžia naudingas medžiagas. Kavos puodelio paruošimas nuo šiol bus visai kitoks!

KODĖL REIKIA GERTI VANDENĮ?

Vanduo sudaro 70 % mūsų kūno svorio. Palaikyti vandens kiekį organizme gyvybiškai būtina mūsų sveikatai ir gerai savijautai. Norint išvengti dehidratacijos, kasdien rekomenduojama išgerti 2 litrus (maždaug šešias dideles stiklines) vandens – tai ypač svarbu mankštinantis. Vanduo naudingas tuo, kad gerina susikaupimą ir apsaugo svarbiausius organus, sveikesnę odą ir netgi padeda numesti svorio.